Motivációs sarok Ádámmal (2021/1)
Az az ember, aki sokat hibázik az életében sokkal bölcsebb lesz, mint az olyan ember, aki nem csinál semmit.
Egy év 365 napból áll. Te mennyit töltesz belőle arra, hogy magadat építsd ?
Ha egy témában különbözik a véleményetek, akkor a legjobb amit tehettek, hogy elfogadjátok a másik döntését. Nem kell egyetértenetek, de a döntését mindneképpen el kell fogadnod.
Mi lenne ha egyszer bele gondolnánk abba, milyen jó dolog a tudatlanság, mert azt jelenti, hogy még van olyan dolog, amit meg tudunk tanulni.
A hegymászók, amikor másznak mindig csak a következő helyet keresik, ahová a lábukat tenni tudják, majd csak a végénél érik el a hegycsúcsot. Addig apró lépésenként haladnak a céljuk felé.
A legjobb döntéseink mindig akkor születnek, amikor a legnyugodtabb a lelkünk, és a legtisztábban tudjuk látni a dolgokat.
